8 Kasım 2011 Salı

Mutlulukk :))

İstanbula geldimmmmmm :)
İnsanın memleketi, doğup büyüdüğü yer gibisi yok.. O kadar çok özlemişimkiiii. Herkese doya doya sarıldım. Herkesi doya doya öptüm.. 3 yakın arkadaşımdan daha sadece birini görebildim.. Onlada doya doya film-dizi izledik, sohbet ettik, dertleştik :)
Anladımki burda özelim ben. Kendimi olduğum gibi bulduğum, insanların bana samimi olduğu tek yer burası.. Evim, ailem, arkadaşlarım... Beni özel hissettiren insanlar.. Çıkarsız, karşılıksız verilen sevgileri, benim içimi ısıtan.  Neyse duygusala bağlamıcam, biraz daha bağlarsam ağlarım. Şaka şaka duygusuz olan ben nasıl ağlarım :D
Hele bendeki abla sevgisini bir görceksiniz.. Yanından ayrılmıyorum, elini tutuyorum, yanına yatıyorum, şebelik yapıyorum :D O benim bitanemm bitanemmmmmmmmmmmmmm <3<3
Arefe günü ablam, ergengerisi, ben alışverişe gittik. Sabah 11 akşam 7 bir gezdik sormayın. Profilo, cevahir, metrocity avm avm gezdik-tozduk. Bissürü ciciler aldık kendimize :)) Ablalı kardeşli çok eğlendik..
Bayramı zaten saymıyorum.. Gelen, giden, akrabalar, kuzenler... geceleri 2lere 3lere kadar hoş sohbetler.. Etler kavurmalar böreklerrrr :)) Bide benim en sevdiğim bayram kurban olunca bir etobur olarak, daha ayrı :)
Bol gülücüklü, bol sevinçli bi post oldu bu post. Mutluluğum daim olsun, hepimizin bayramı kutlu-mutlu olsunnnn :)
Ennnnnnnnn derin sevgilerimle, Yerli Polyannaaaa :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder